VARIA

   
Siit leiad asju, mis on valminud minu käsitööna - suuresti taaskasutatud materjalidest või kapinurka ununenud materjalijääkidest. Muidugi Sa ei vaja neid - Sa lihtsalt armastad neid! smiley

Here you find things, handmade by me - largely of reused materials or of residues, forgotten to the corner of the cupboard. Of course you don´t need them - you just love them! smileySellel lehel pakun eraisikuna asju, mida ma oma kodus enam ei vaja - nii kasutatud kui ka soetatud, aga mingil põhjusel kasutamata, seismajäänud asju. Kui on soov siit midagi endale osta või täiendavat infot saada, palun võtta ühendust meili teel (info@mevelston.ee) või telefonil 55608935. Meili võib saata ka Tagasiside lingi kaudu.


Fliisjope  

   
Polüesterfliisist lastejope. Vooder impregneerkangast. Taskud ülevalt lukuga ning ka küljelt on võimalik käsi sisse panna. Varrukaotstes kumm, allääres, krae- ja kapuutsiäärtes pingutuspaelad. Kapuuts lukuga eemaldatav. Ees taskul, taga ja varrukal helkurkangast kaunistus-detailid.

Hind 24€


Pilt fotoklaasil  

   
Karastatud klaasiga kaetud pilt fotoklaasil, pildistatud lennukist, pilvede kohal. Sobib kraanikausitaguseks, aga ka lihtsalt disainielemendiks. Eritellimus. Kasutamata.

Tellitud mõõtudega 45x115cm, tegelikud mõõdud tunduvad natuke erinevat (mõni mm kõrgem ja kitsam).

Hind 96€